--> Olek - Aleksander Stanisław Kargul <--

 

--> Olek - Aleksander Stanisław Kargul <--
Olenio był naszym cudem, miłością, codziennością, wyrzeczeniem i darem.
Jest naszym orędownikiem w niebie i aniołem stróżem na ziemi.

 

--> OLUŚ - Aleksander Stanisław Kargul <--
Wyjątkowa płyta CD
Powroty do Srebrnaj Góry
www.ropuh.eu
Dializoterapia
Podziękowania
Galeria
Komentarze
 
Dzisiaj jest: Czwartek
01 Października 2020

 

  --> Olek - Aleksander Stanisław Kargul <--

Podziękowania

Każdy na swej drodze spotyka wielu ludzi. Boryka się też z wieloma sytuacjami.

MIELIŚMY SZCZĘŚCIE!

Spotkaliśmy bowiem na naszej drodze ludzi, którzy całym swoim sercem pomogli i nadal pomagają nam stanąć mężnie do walki i się nie poddawać. To nie przypadek. Wiemy, że właśnie tak miało być. Stajemy się dzięki nim bogatsi z każdym dniem. Bogatsi o uśmiech, uścisk dłoni, życzliwe słowo. Bogatsi o ból i najdrobniejszą radość. Bogatsi o modlitwę. Za to całe bogactwo:

DZIĘKUJEMY.

Dziękujemy naszej rodzinie za wspólne łzy, wsparcie w najcięższych i tych zwykłych codziennych chwilach.

Dziękujemy przyjaciołom, za to, że po prostu.... są.

Dziękujemy całemu Personelowi OITD na ul. M.Curie-Skłodowskiej we Wrocławiu za walkę do końca i nadzieję.
Te dwie linijki nie oddadzą ciepła, troski i miłości jaką otrzymał na OITD nasz synek. Pracują tam ludzie wielcy w każdym calu.

Dziękujemy pani doktor Irenie Makulskiej (Dr n.med.- specjalista chorób dziecięcych. Nefrolog) z Kliniki Nefrologii Pediatrycznej przy ul. M.Curie-Skłodowskiej we Wrocławiu za....... wszystko.
Gdyby nie wola walki Pani doktor, dobre serce i przede wszystkim dobre słowo nie moglibyśmy pozwolić sobie na poczucie bezpieczeństwa jakie mieliśmy. Pani doktor zawsze czuwała i czuwa nad nami nadal.

Dziękujemy Panu doktorowi Jackowi Chodorskiemu (lek .med. specjalista chirurg dziecięcy, specjalista neurochirurg i neurotraumatolog) z Oddziału Chirurgii Dziecięcej Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego im. T. Marciniaka we Wrocławiu za każdy dzień Olenia z nami. Od stycznia 2006 roku Pan doktor wykonał 12 zabiegów na Olesiowej główce. Dzięki wiedzy i doświadczeniu Pana doktora synek nadal jest z nami. Bywało ciężko, zarówno nam-rodzicom, jak i lekarzom decydującym o kolejnych zabiegach. Na szczęście dane nam było je przetrwać. Wdzięczni...cieszymy się każdą chwilą.

Dziękujemy Pani doktor Barbarze Czyszczoń - Kwaśnik (lek. med. specjalista pediatrii i anestezjolog) z OIOM szpitala im. T. Marciniaka we Wrocławiu - naszej Pani doktor od aniołka - za każdą pomoc, każde słowo, gest, uśmiech...książkę głaszczącą duszę i....tę niespotykaną szczodrość serca okazywaną pacjentom.

Dziękujemy Całemu Personelowi medycznemu Oddziału Chirurgii Dziecięcej oraz OIOM z "Marciniaka" za niecodzienną codzienność...

Dziękujemy wszystkim siostrom i siostrzyczkom z oddziałów.
Ich cicha codzienna praca to też wielkie wyzwanie.

Dziękujemy Wszystkim naszym specjalistom za bezwarunkową i bezinteresowną pomoc.
Bez WAS................ trudno jest nam sobie to "bez Was" wyobrazić, ale na pewno byłoby ciężko.

Dziękujemy tym znanym i nieznanym nam osobom, które wpłaciły pieniążki na konto Olesia. Naszej ogromnej wdzięczności nie da się zmierzyć i wyrazić w kilku słowach. Niech więc podziękuje sam nasz synek.